Mily zwyczaj wysylania kartek

Mily zwyczaj wysylania kartek

Można wyciąć swetry na bloki lub różnych kształtach, a nawet użyć ściągacz na krawędzi koca. Niektóre swetry może być zbyt gruba na maszynie do szycia, więc trzeba będzie przypiąć i dłoni – szyć kawałki razem z prawej strony stoi i http://www.serwis-pc.org.pl/gdynia.php ½ calowy naddatek szwu. Jeśli szwy nie płasko po pary – prasowanie ręczne – szwy ściegów do tyłu kocem. Cieńsze swetry mogą być szyte z maszyną do szycia i może mieć podłoże tkaniny.

Zabawki – Niezależnie od tego, filcowane lub nie, stare swetry są doskonałym materiałem do produkcji zabawek lub wypchane zwierzęta. Tworzenie lalek z rękawa swetra. Hem krawędzi cięcia, aby zapobiec strzępieniu. Aby głowę lalki, można po prostu przyszyć mankiet razem prosto lub przyciąć zakrzywioną linię i szyć. Dla lalek z włosami, zebrać kilka cali mankietu i splot nici w przód iw tył. Dociągnąć i zabezpieczyć nitkę. Odciąć część zebranych mankietu opuścić rozmyte włosy.

Caley Walsh jest edytor do wyrobu i DIY stronie http://www.FaveCrafts.com

FaveCrafts.com ma 1000 na wolne wystroju domu pomysłów i projektów rzemieślniczych w każdej dziedzinie rzemiosła, w tym patriotycznych rzemiosła na Dzień Pamięci. Dodajemy nowe projekty i wskazówki codziennego. Niektóre z naszych ulubionych czytelników obejmują świątecznych rzemiosła, darmowe wzory dziewiarskie, wzory darmowe szydełkowy i Crafting z dziećmi.

Artykuł dzięki: http://denarte.pl/uslugi_ortodoncja.htm