Kartka pocztowa na dzien matki

Kartka pocztowa na dzien matki A ponieważ testosteronu, chłopcy mają więcej mięśni i kości niż dziewczęta.

Ponieważ rozwój fizyczny dziecka dojrzewa rozwijają więcej kości i chrząstki mniej w systemie szkieletowym, a ich mięśnie i więzadła dołączyć mocniej do swoich kości. W ciągu wieku przedszkolnym dziecko jest bardziej podatne niż starszego dziecka do uszkodzenia kości i mięśnie, z powodu nadmiernego zużycia lub uszkodzenia ciała, ponieważ w wieku przedszkolnym kości i mięśnie są ciągle się rozwija.

W celu zachęcenia do optymalnego rozwoju kości i mięśni, ważne jest, aby stale nadzorować aktywny przedszkolak, który często jest w ciągłym ruchu i skłonni do podejmowania niebezpiecznych zagrożeń. Jest to również ważne w tym wieku, aby przedszkolaki noszą odpowiednie buty dopasowane i mają dobrą postawę podczas gdy te kości i mięśnie są formowania.

Fizyczny rozwój dziecka w wieku przedszkolnym obejmuje również swoje zęby. Przedszkolak zazwyczaj ma komplet zębów mlecznych do czasu są one trzy lata. Drzwi zewnętrzne są niezbędne, by chronić dom i rodzinę W tym wieku dzieci są w stanie schrupać, gryźć i żuć jedzenia. W okresie przedszkolnym szczęki dziecka staje się dłuższy, a ich powierzchnia staje się dłuższy, aby zrobić miejsce dla zębów stałych. Te zęby stałe zaczynają pojawiać się od około siedmiu lat, kiedy zęby dziecka zaczynają wypadnięciem.

Artykuł dzięki: