Internetowe kartki urodzinowe

Internetowe kartki urodzinowe

25 Zabawa sposoby udostępniania święta z rodziną

Boże Narodzenie to idealne wakacje, aby dostać się rodziny z jakiegoś „my” czasu. W dzisiejszym zabieganym świecie, czasami trudno jest spędzać czas z rodziną. Rozpalać znaczenie rodziny z prostych działań cała rodzina będzie cieszyć się i czekamy na rok po roku. Jeśli to możliwe wykonaniem czynności, co wieczór lub kilku tydzień budować przewidywania na nadchodzący sezon wakacyjny.

1. Widok Boże Narodzenie światła wyświetla w swoim mieście, a następnie powiesić lampki choinkowe wewnątrz i na zewnątrz.

2. Światło kominek, pić ajerkoniak lub kakao, jeść popcorn i przeczytać historie wakacyjnych głośno. Na zmianę czytania.

3. Złóż kalendarz adwentowy lub wieniec i ozdobić je razem.

4. Karty Play lub gry planszowe razem. Podziel jabłkowy cydr lub inne przekąski.

5. piknik w pomieszczeniu-gotować w regularnych piec lub grill jedzenie na zewnątrz, a następnie skonfigurować miejsce w domu, aby cieszyć. Kominek lub rodzina pokoju działa świetnie.

6. Piec ciasteczka razem. Ozdoby i cieszyć się nimi, gdy są jeszcze ciepłe. Pierniki są zawsze hitem.

7. Dostarczanie posiłków lub wypieki dla osób starszych lub ubezwłasnowolniona w twojej okolicy.

8. Odwiedź dając drzewo razem. Wybierz prezent i przypisać każdemu udział w zakupie, owijając, wybierając lub przekazywanie daru. Dostarcz prezent razem jako rodzina.

9. Znak i adres kartek świątecznych razem.

10. Wrap prezentuje razem. Zrób swój własny papier pakowy i łuki, jeśli chcesz.

11. Odwiedź gospodarstwo drzewo i znaleźć i kupić żywą choinkę wraz następnie ozdobić go.

12. Bądź Tajny Santa i zrobić wymianę prezent rodzina. Draw nazwy i dać odbiorcy małego, niedrogiego prezent kilka razy przed wielki Kategoria – Simson dzień. W sklepie dolara działa świetnie w tej sprawie. Ujawnić, kim jesteś w dniu Bożego Narodzenia.

Artykuł dzięki: sale konferencyjne mazowieckie